logo
Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją EXIT Tour bądź nawiązaniem współpracy, prosimy o kontakt
+48 788 015 085
exittourpolska@gmail.com

Social Media

 
EXIT TOUR

O nas

EXIT TOUR

Program powstał w 2008 roku i realizowany jest w kilku krajach Europejskich, m.in. w Czechach, Estonii, na Słowacji i w Polsce. W 2016 roku program EXIT Tour został objęty Patronatem Honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Misja EXIT TOUR

W momencie dorastania młody człowiek kształtuje swą tożsamość i kierunek życia. Jest też wtedy bardzo podatny na wpływy z otoczenia (nie tylko na te dobre). Celem EXIT Tour jest wskazywanie możliwych zagrożeń i edukacja młodzieży w kierunku zdrowego stylu życia oraz radzenia sobie z przeżywanymi trudnościami.

Odwiedziliśmy już
15
MIAST
30
SZKÓŁ
8860
UCZNIÓW
TYDZIEŃ EXIT

Profilaktyka w szkołach - 4 dni

Popołudniowe warsztaty - 3 dni

Koncert finałowy

Stowarzyszenie Fala

Powstaliśmy jako stowarzyszenie w 2003 roku. Nasze działania adresowane są do wszystkich młodych ludzi, niezależnie od pochodzenia czy statusu społecznego. W naszych projektach szczególny nacisk stawiamy na rozwój oraz wyposażanie młodych tak, aby mogli się stawać motorami swojego pokolenia. Organizujemy między innymi: wakacyjne obozy języka angielskiego, ligi piłki nożnej oraz chóry organizowane przez i dla nastolatków. Prowadzimy również kompleks konferencyjno-wypoczynkowy w Kiczycach koło Skoczowa, w którym odbywają się liczne wycieczki szkolne.

Dowiedz się więcej
EXIT TOUR
Poznaj nas
Koordynator Exit Tour

Sara Kominek

Akustyk

Marek Oleksy